Čítať tému
Profun.sk - Herný portál » PROFUN.sk - všeobecné fórum » Pawn
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Jailbreak MOD
Boogy
Dobrý deň , všimol som si že hráči ktorý sa chystajú vlastniť alebo vlastnia na hru CS 1.6 tak hľadajú často Jailbreak MOD zadarmo .. preto sem dám jeden ktorý by mohol potešiť hráčov a ukončiť práve tu ich hľadanie tohoto módu . Priložím sem odkaz na stiahnutie , ak by sa niekomu z vášho TEAMU chcelo vložte mi ho sem prosím do prílohy , Ďakujem :)

Tento mód nakódoval JoRoPiTo a editoval Matlaku

Ak chcel niekto nejaký mód tak sa vám ho pokúsim nájsť . zdôrazňujem že módy niesu moje , nekódoval som ich ani nejak neupravoval . všetko je len výsledok hľadania dávam to sem aby sa sem ľudia pozreli a odskúšali si ho či im na server bude sedieť .

Odkaz na stiahnutie módu :
http://leteckapos.../481648865

MOD zahrnuje Jailbreak Extreme + SHOP (Obchod vám umožní získavať body a nakupovať za ne),.
Verzia pluginu módu je 1.9
MOD ma v sebe Simon menu , pár módov (schovka , prestrelka , zombie , matrix atď.).
V móde presnejšie v SHOP je zahrnuté VIP s admin levelom H
v SHOP sú zahrnuté veci pre VIP ako napríklad : Prevlek dozorcu , Zbran z jedným zásobníkom a podobne.
A veľa ďalšieho.

Dúfam že som niekomu pomohol . ak by sa našla nejaká chyba prosím napíšte to sem určite sa vám pokúsim pomôcť alebo niekto z prítomných členov ktorý sa tomu rozumejú .

JP
Díky, bude se to hodit na pawn

adamCSzombie
Matlaku ako nič moc :D Ale ten Mspor či jak ten fajne čorkuje xD

Boogy
:D :D Nevadí , aspoň to tu niekto využije

OnlyForFun
Super nápad, určite sa to niekomu zíjde :) .
S pozdravom OnlyForFun^

Prejdite na fórum:

Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Jailbreak#1 T guna Hlásenie prehreškov 2 23.06.2018 10:53:22
Jailbreak#1 Hrubé Nadávky Hlásenie prehreškov 2 20.06.2018 22:43:35
Jailbreak#1 Textura Hlásenie prehreškov 2 19.06.2018 21:31:37
Freekill/Jailbreak Hlásenie prehreškov 2 19.06.2018 21:26:22
Multifreekill/Jailbreak Hlásenie prehreškov 2 15.06.2018 17:31:07