Čítať tému
Profun.sk - Herný portál » PROFUN.sk - všeobecné fórum » Pawn
Kto je tu? 1 hosť(í)
 Vytlačiť tému
Začiatky do CS 1.6 Pawna .. JB mod
Marihuanek
Ahoj potreboval by som pomoc ohladom nejakého toho JB modu ... Chcem sa naučiť aj s pawnom no v ňom som úplne ale úplne začiatočnik ..
Tak by som sa chcel spýtať kde začať alebo niake vaše rady .. :) taktiež keby mi niekto urobyl aj niaky ten kurz do začiatku.. Na internete žiadny JB mod nenájdete .. Možno nájdete JB extreme alebo čo ja viem ale to sú proste zbytočné frašky .. Chcel by som sa jednak naučiť s pawnom a jednak aj najsť niaky ten poriadny Jb mod

Vaše rady píšte do komentárov ...

Prajem pekný deň Marihuanek .. :)

Marihuanek
Aha tak vidím že po skoro 2 dňoch mi nikto nenapísal .. :) Super ďakujem .. Priatelské povahy celkom

Kuroi Hikari
Mame tu zopár pawnerov, ktorý nemajú práve čas (majú dosť roboty na serveroch)
Ďalšie je to, že za nejakú tu lekciu chcú aj odmenu v podobe peňazí.

Tomix42
Dle mého jsi si na začátek vzal příliš velké sousto, zkus se podívat na nějaký free dust/ public server, pomalu se uč, co a jak funguje. Po nějakém čase se můžeš vrhnout na tvorbu nějakého jednodužšího pluginu a teprve potom se začít zabývat nějakým složitějším modem..

Marihuanek
Ahoj tomix tvoj príspevok my určite pomôže :) A dám na tvoju radu :) začať s JB modom ma ani nenapadlo .. Ale skôr som sa aj pýtal že či by my niekto ten JB mod nevedel napawniť .. Určite by som mu aj zaplatil dostupnou čiastkou :) .. A taktiež išlo aj o ten kurz.. :)

No ale tvoju radu si veľmi cením a určite začnem s niečim jednoduším . :) ďakujem

Prajem pekný deň Marihuanek

TheJacob.cz
Ahoj, nemám problém ti JB mód udělat, ale JB mod je jeden z nejsložitějších módů. Minimální délka pawnování 14 dní, takže nečekej, že cena bude pár euro.

Pokud chceš více info: http://steamcommu...thejacobcz
Potřebuješ pomoct? Máš problém s + účtem? Našel jsi chybu na serveru? Neváhej na napiš mi PM

KaigaN
Jak už říkali ostatní , jailbreakem začínat je sebevražda, ... Budeš rád když si uděláš jednoduché dust2 menu na začátek ... zkus si stáhnout pár pluginů třeba menu a zkusit pochopit princip
register_clcmd("say /menu" "menu1"

public menu1(id)
{
new m1 = menu_create ("MENU")
menu_additem(m1,"AK47 + Deagle ")
a pak
}
switch(item)
{
case 0:
{
give_item(id,"weapon_ak47");give_item(id,"weapon_deagle")
}

a budeš mít když dáš /menu tak se ti objeví 1.AK47 + Deagle a klikneš na to a dá ti to akčko

pochopit princip toho

ale určitě je lepší nejdřív mody upravovat než dělat pochopíš jak co chodí

Prejdite na fórum: